Lrc Quebonafide ft Paluch - Pablo Tekst
Quebonafide ft Paluch - Pablo Tekst LRC Lyrics - Donwload, Copy or Adapt easily to your Music
LRC contents are synchronized by Megalobiz Users via our LRC Generator and controlled by Megalobiz Staff. You may find multiple LRC for the same music and some LRC may not be formatted properly.
7 years ago
by
Guest
Cross Medias - You can leave comments for this LRC in Cross Medias platform.
Go to Cross Medias to comment
.
[length:03:29.95]
[re:www.megalobiz.com/lrc/maker]
[ve:v1.2.3]
[Intro]
[00:33.82]Un día, yo voy a ser presidente de la República de Colombia. Y bien, me gano la vida haciendo negocios. Así que pues, fresco. Tranquilo. Osea Ustedes pueden aceptar mi negocio... o aceptar las consecuencias
[00:35.57]Plata... o plomo?
[Refren: Quebonafide]
[00:36.33]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[00:37.34]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[00:37.82]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[00:39.07]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[00:40.33]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[00:41.08]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:41.60]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[00:42.07]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[00:42.57]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:43.08]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Zwrotka 1: Quebonafide]
[00:45.08]Te kundle chcą gadać o hajsie
[00:45.58]Chcesz gadać o hajsie, mi mówić o stylu
[00:46.07]Ty nosisz aparat na zębach skurwielu
[00:46.57]Ja noszę te grille z bursztynu
[00:46.82]Te kundle chcą gadać o prawdzie
[00:47.81]Chcesz gadać o prawdzie, tu prawda to wymóg
[00:48.32]Uśmiechnięty raper, wbijam szpilki w mapę
[00:49.57]Ale spytaj z tyłu tych świrów o trillu
[00:50.07]Nie pierdol nic o undergroundzie
[00:51.33]Mnie żaden z labeli nie wyniósł
[00:51.57]Choć gdybym miał mówić, ile dał mi Solar
[00:52.06]To nie starczyłoby mi minut
[00:52.57]Kundle chcą gadać o fejmie
[00:53.06]Jak zacząłem siadać do jebanych rymów
[00:54.07]Nie wierzył w to żaden jebany dziennikarz
[00:54.31]Dzisiaj jestem wszędzie jak jebany wirus
[Refren: Quebonafide]
[00:55.06]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[00:55.32]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[00:55.82]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[00:56.85]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[00:58.31]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[00:59.07]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:59.57]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[01:00.05]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[01:00.35]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:00.82]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Zwrotka 2: Paluch]
[01:02.31]Znów mówi, że rucha nastoletni prawiczek
[01:02.81]Znów mówi o ruchach obwieszony kiczem
[01:02.81]Wyciek świeżego gówna, aż czuję na szczycie
[01:03.09]Tania w kurwę przewózka, w jakości McChicken
[01:03.32]Nie podbijaj z gadką, bo nie ma tematu
[01:03.32]I nie udowadniaj, że jesteś kozakiem
[01:05.07]Co tu chcesz ugrać z tą gadką o szmalu
[01:05.32]Nikt nie zagląda mi tutaj do sakiew
[01:05.32]Prawdziwa muzyka bez aktorzenia
[01:05.59]Na klipach nie trzeba nam twoich makiet
[01:05.80]BOR to imperium, robimy rozpierdol
[01:05.80]Podwórka z nami jak za Escobarem
[Refren: Quebonafide]
[01:06.07]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[01:06.07]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[01:06.37]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[01:06.58]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[01:06.58]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[01:06.85]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:07.07]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[01:08.10]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[01:08.31]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:08.56]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Outro x10]
[01:09.10]Plomo o plata?
[re:www.megalobiz.com/lrc/maker]
[ve:v1.2.3]
[Intro]
[00:33.82]Un día, yo voy a ser presidente de la República de Colombia. Y bien, me gano la vida haciendo negocios. Así que pues, fresco. Tranquilo. Osea Ustedes pueden aceptar mi negocio... o aceptar las consecuencias
[00:35.57]Plata... o plomo?
[Refren: Quebonafide]
[00:36.33]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[00:37.34]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[00:37.82]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[00:39.07]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[00:40.33]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[00:41.08]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:41.60]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[00:42.07]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[00:42.57]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:43.08]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Zwrotka 1: Quebonafide]
[00:45.08]Te kundle chcą gadać o hajsie
[00:45.58]Chcesz gadać o hajsie, mi mówić o stylu
[00:46.07]Ty nosisz aparat na zębach skurwielu
[00:46.57]Ja noszę te grille z bursztynu
[00:46.82]Te kundle chcą gadać o prawdzie
[00:47.81]Chcesz gadać o prawdzie, tu prawda to wymóg
[00:48.32]Uśmiechnięty raper, wbijam szpilki w mapę
[00:49.57]Ale spytaj z tyłu tych świrów o trillu
[00:50.07]Nie pierdol nic o undergroundzie
[00:51.33]Mnie żaden z labeli nie wyniósł
[00:51.57]Choć gdybym miał mówić, ile dał mi Solar
[00:52.06]To nie starczyłoby mi minut
[00:52.57]Kundle chcą gadać o fejmie
[00:53.06]Jak zacząłem siadać do jebanych rymów
[00:54.07]Nie wierzył w to żaden jebany dziennikarz
[00:54.31]Dzisiaj jestem wszędzie jak jebany wirus
[Refren: Quebonafide]
[00:55.06]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[00:55.32]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[00:55.82]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[00:56.85]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[00:58.31]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[00:59.07]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[00:59.57]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[01:00.05]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[01:00.35]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:00.82]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Zwrotka 2: Paluch]
[01:02.31]Znów mówi, że rucha nastoletni prawiczek
[01:02.81]Znów mówi o ruchach obwieszony kiczem
[01:02.81]Wyciek świeżego gówna, aż czuję na szczycie
[01:03.09]Tania w kurwę przewózka, w jakości McChicken
[01:03.32]Nie podbijaj z gadką, bo nie ma tematu
[01:03.32]I nie udowadniaj, że jesteś kozakiem
[01:05.07]Co tu chcesz ugrać z tą gadką o szmalu
[01:05.32]Nikt nie zagląda mi tutaj do sakiew
[01:05.32]Prawdziwa muzyka bez aktorzenia
[01:05.59]Na klipach nie trzeba nam twoich makiet
[01:05.80]BOR to imperium, robimy rozpierdol
[01:05.80]Podwórka z nami jak za Escobarem
[Refren: Quebonafide]
[01:06.07]Kundle chcą gadać o hajsie, ale z kundlami no hablo
[01:06.07]Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo
[01:06.37]Wszyscy gadają o hajsie, mam wyjebane na saldo
[01:06.58]Na mojej półce tylko Marek Aureliusz, buduję imperium jak Pablo
[01:06.58]Imperium jak Pablo, fortecę jak Pablo
[01:06.85]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:07.07]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[01:08.10]Imperium jak Pablo, potęgę jak Pablo
[01:08.31]Telefon przy skroni, bo znowu ktoś dzwoni
[01:08.56]Mam prawo w dłoni jak Pablo
[Outro x10]
[01:09.10]Plomo o plata?
Like us on Facebook

